Vårt team är alltid redo att hjälpa med materialval, bearbetningssätt och i alla andra tekniska och kommersiella frågor

Vårt kontor, lager och fabrik ligger geografiskt väl till i Helsingborg – nära E4:an och E6:an. Närheten till kontinenten ger oss hög leveransförmåga med snabba transporter från våra europeiska leverantörer.

Postadress

AB Carlsson & Möller
Box 22161
250 23 Helsingborg

Besöks- och leveransadress

AB Carlsson & Möller
Garnisonsgatan 45
254 66 Helsingborg

Kontaktuppgifter

Använd ämnad e-postadress för att säkerställa snabb och korrekt hantering av ditt ärende.

Tele vx: 042-25 38 00
E-post: info@c-m.se
Order: order@c-m.se
Förfrågan / RFQ : forfragan@c-m.se

Försäljning

Försäljningschef

Åsa Sjöstrand

042-25 38 07

asa.sjostrand@c-m.se

Ring mig
Marknadschef

Jonas Stålhandske P.

042-25 38 26

jsp@c-m.se

Ring mig
Teknisk säljare

Anders Johansson

070-530 36 33

anders.johansson@c-m.se

Ring mig
Teknisk säljare

Mikael Strömberg

042-25 38 12

ms@c-m.se

Ring mig
Teknisk säljare

Patrik Peterson

042-25 38 13

patrik.peterson@c-m.se

Ring mig
Teknisk säljare

Pavel Nilsson

042-25 38 30

pn@c-m.se

Ring mig
Teknisk säljare

Oscar Karlsson

042-25 38 11

oscar.karlsson@c-m.se

Ring mig
Innesäljare

Heléna Munkert Siroky

042-25 38 08

hms@c-m.se

Ring mig
Innesäljare

Marie Rimmenstedt

042-25 38 39

mr@c-m.se

Ring mig

Kundsupport & Produktionsplanering

Kundsupport & Produktionsplanering

Linda Månsson

042-25 38 04

lm@c-m.se

Ring mig
Kundsupport & Produktionsplanering

Åsa Beckman

042-25 38 36

asa.beckman@c-m.se

Ring mig
Kundsupport & Produktionsplanering

Sandra Larsson

042-25 38 00

sandra.larsson@c-m.se

Ring mig

Produktionsteknik

Chef produktionsteknik

Lennart Wahlgren

042-25 38 03

lennart.wahlgren@c-m.se

Ring mig
Produktionstekniker

Bengt Calmerklint

042-25 38 31

bc@c-m.se

Ring mig
Produktionstekniker

Patrik Nordqvist

042-25 38 05

patrik.nordqvist@c-m.se

Ring mig
Produktionstekniker

Samir Basic

042-25 38 27

sb@c-m.se

Ring mig

DIREKTNUMMER

Ledning, ekonomi, inköp, produktion och kvalité

Verkställande direktör
Bo Thomsner

042-25 38 35
bo.thomsner@c-m.se

Ekonomichef
Victor Balck

042-25 38 15
vb@c-m.se

Produktionchef
Magnus Nilsson

042-25 38 45
mn@c-m.se

Kvalitétschef
Fredrik Olsson

042-25 38 33
fo@c-m.se

Inköpschef
Kim Nielsen

042-25 38 23
kn@c-m.se

Tekniskt inköp
Paricia Persson

042-25 38 10
patricia.persson@c-m.se

Fyll i nedan kontaktformulär